Biežāk uzdotie jautājumi

Kā tas notiek?

Noīrēt noliktavu ir pavisam vienkārši. Izvēlieties, cik liela noliktava mantu uzglabāšanai jums nepieciešama. Rezervējiet nepieciešamo noliktavu mājaslapā, aizpildot pieteikumu vai zvanot +371 20004946. Uz vietas paraksta līgumu un veic apmaksu, un novieto mantas uzglabāšanai kaut tūlīt.

Kā es varu piegādāt mantas?

Mantas var piegādāt ar auto, busiņu vai kaut vai kravas auto. Ir pieejama īpaša piebrauktuve ar rampu kravas auto, ērtākai mantu iekraušanai/izkraušanai.

Cik ilgu laiku var uzglabāt mantas Mystorage.lv noliktavā?

Uzglabāt mantas var sākot no viena mēneša līdz neierobežotam laika posmam.

Cik bieži var atvest vai atbraukt pakaļ mantām?

Atvest mantas vai braukt tām pakaļ var jebkurā laikā, neierobežotā skaitā. Pat naktī un svētku dienās. Piekļuve noliktavai ir 24/7, bez brīvdienām.

Kā notiek apmaksa par noliktavas pakalpojumiem?

Noliktavas pakalpojumus var apmaksāt ar pārskaitījumu, saņemot no mums rēķinu. Vai uz vietas ar bankas karti vai skaidrā naudā. Katrs var izvēlēties sev vēlamo apmaksas veidu.

Vai noliktavā ir video novērošana?

Jā, noliktavā un visā tās teritorijā tiek veikta videonovērošana. Kā arī teritorija tiek apsargāta.

Vai novietotajām mantām pakaļ var aizbraukt cita persona?

Ja esiet izniedzis savas noliktavas atslēgu un piekļuves karti kādam citam, tad šī persona varēs piekļūt noliktavai. Ja vēlaties nodrošināt regulāru piekļuvi noliktavai vairākām personām, tad mēs piedāvājam dažādus risinājumus šādiem gadījumiem. Katru gadījumu gan vēlams izrunāt individuāli, lai rastu ērtāko risinājumu.

Kādi dokumenti nepieciešami, lai uzglabātu mantas?

Privātpersonām nepieciešams kāds personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Juridiskām personām līdzi nepieciešami uzņēmuma rekvizīti un derīga pilnvara līguma slēgšanai.

Kā pieteikt papildus telpas noliktavā?

Papildus telpas var pieteikt mājaslapā, zvanot vai klātienē pie mums birojā.

Mystorage.lv noliktava Rīgā

Pie mums jūs varat iegādāties kartona
kastes, dažādos izmēros